ČAJOVNA POD POKLIČKOU

Akce

program na listopad program na listopad PDF
 

 


 


WORKSHOP za zdí - Energie

V sobotu 30. listopadu 2019 od 9:00 do 16:00 hodin

Workshop za zdí - Energie


 

 

  


 
WORKSHOP za zdí - Energie
 
"Měl jsem a stále mám možnost, získávat učení, které bylo donedávna hermetické. Ovšem ústně může být nyní dále předáváno".
VIKTOR PISCH www.urubamba.webnode.cz
 
Člověk zažívá na sobě rozličných vliv struktur energetických polí, kterými je okolní svět naplněn. Datová pole, která produkujeme jako civilizace, národy, či kolektiv tvoří tzv. morfická pole. Takový okolní prostor narušuje nebo mu přispívá i lidská myšlenka, která má také energetickou povahu. Z těchto energií se nám tvoří pocity a je zaděláno. Bohužel z 95% lidská bytost jedná podvědomě a těmto energiím je vystavena na milost.
 
Workshop je zaměřen na to jak zacházet s energií myšlenky a všeobecně s energií, jak si opečovávat své energie, jak si správně přát. 
Druhý workshop se bude konat začátkem února 2020, bude zaměřen na praxi a předaných pomůcek od Plejáďanů, jak pracovat s energiemi a aurou. Toto téma je rozsáhlé a bude pokračovat v březnu 2020. 
 
S sebou vemte poznámkový blok a tužku.
 
Čajovna Pod pokličkou
sobota 30. listopad 2018
od 9:00 do 16:00 hodin
(přestávka od 12:00 do 13:00)
Vaše energie bude vybírána při vstupu ve výši 700,-Kč. 
Studenti, důchodci, ženy samoživitelky 500,-Kč
 
Na program je potřeba se předem přihlásit pro zajištění minimální účasti na tel: 731 507 797 nebo na e-mail: info@cajovnapodpoklickou.cz

 


 


Meditace s mantrou podle Šrí Káléšvary

V neděli 1. prosince 2019 od 9:00 do 17:00 hodin

Meditace s mantrou podle Šrí Káléšvary


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


  


 
„V každém z nás je neuvěřitelně silné světlo. Pomocí určitých procesů ho můžeme odkrýt. Pak je všechno možné.“ - Šrí Káléšvara
 
Meditace s mantrou podle Šrí Káléšvary
 
Znalosti, iniciace do silného sebeléčeného procesu a energetická vzpruha pro duši
 
Průvodce: Hana Pavézková
 
Když utišíte svou mysl, otevřou se dveře k tichu, které je základem všeho. Zážitek tohoto ticha vede k hluboké spokojenosti a velké radosti. Meditace s mantrou je snadno naučitelná, vysoce účinná duchovní praxe. Během meditace se vaše tělo uvolní a vaše mysl se soustředí na odříkávání mantry - na zvukovou formuli, která vás spojuje s vaší duší. 
 
Pomocí meditace můžete uklidnit svou mysl, vybít stres a negativní energii, vyživit svou duši vysokými vibracemi, rozpustit stará traumata, bolesti a nepodporující vzorce jednání, rozvinout jasnost myšlenek, získat vlastní zážitek s kosmickou energií, objevit a naplnit nejhlubší přání své duše a realizovat své pravé já.
 
Předávané vědomosti vyučoval na základě až 7000 let starých knih z palmových listů indický duchovní mistr Šrí Káléšvara.
 
Co nás čeká:
- Základní znalosti: Jak meditaci efektivně praktikovat v každodenním životě
- Iniciace do silného sebeléčebného procesu s mantrou
- Společná meditace
- Abhišék: Védský rituál vytvářející pokojné a uvolňující vibrace
- Šaktipat: Energetická vzpruha pro duši
 
Čajovna Pod pokličkou
v neděli 1. prosince 2019
od 9:00 do 17:00 hodin
Cena: 1080 Kč, splatnost na místě v hotovosti.
 
Více informací: www.kaleshwar.cz
 
Přihlášení: Omezený počet míst. Na program je třeba se předem přihlásit na tel: 731 507 797 nebo na emailu info@cajovnapodpoklickou.cz

 

 


 


Co vás čeká v roce kovové krysy

V úterý 10. prosince 2019 od 17:30 do 19:00 hodin

Co vás čeká v roce kovové krysy


 

 

 

 

 

 

 

 

 


  


 
Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení u čaje
 s poutavou přednáškou na téma
 
CO VÁS ČEKÁ V ROCE KOVOVÉ KRYSY
 
Respektive: Co vás čeká nového v nástavajících letech "kovového," dvanáctiletí, které začíná rokem kovové Krysy.
 
V novém roce budeme mít i nové energie, podle čínského zvěrokruhu bude rok kovové Krysy, a ta přináší i začátek celého nového dvanáctiletí, které bude ovlivňováno energiemi Kovu. Bude to výrazná změna po letošním domáckém Vepři. 
 
Kov je chladný, strohý, přesný, dokonalý, čistý, jasný... Na rozdíl od mateřských energií Země, kterou jsme měli dosud nás čeká kovová, (otcovská) rychlost a tvrdost. A na tyto energie, které nás budou provázet celých 12 let je potřeba se připravit.
 
Energie Kovu je rychlá a vede k dokončování věcí. Tak tam, kde jsme se dlouho nemohli pohnout, měli jsme pocit přešlapování v blátě, tam dostaneme čerstvý vítr do plachet. Věci, které máme dlouho rozdělané, nebo i jen v plánu se podaří dotáhnout. Přesnost bude oceňovaná ctnost. Ale musíme na to být připraveni, aby nás ten rychlý vítr změn nesmetl. Nebo spíš nám nepodrazil nohy. 
 
Budeme mluvit o tom jak co nejlépe připravit na tyto nové energie sebe i svůj prostor. Abychom je využili pro svůj život,  pro svou podporu a pro rozvíjení svého potenciálu. A hlavně jak se jimi nenechat převálcovat, protože jejich nástup bude rychlý, tak se nenechme zaskočit.
 
Informace, které je důležité znát Vám přednese:
Ing. Arch. Milena Moudrá
 
Čajovna pod pokličkou
v úterý 10. prosince 2019
od 17:30 do 19:00 hodin
příspěvek: 100 Kč
 
Na program je potřeba se předem přihlásit pro zajištění minimální účasti na tel: 731 507 797 nebo na e-mail: info@cajovnapodpoklickou.cz

 

 

TOPlist

aktualizováno: 28.11.2019 13:16:25