ČAJOVNA POD POKLIČKOU

Sortiment

 
Nabízíme Vám široký výběr ortodoxních zelených a černých čajů z celého světa, jak klasické čínské a jemné japonské, tak i vietnamské, indické, nepálské nebo ceylonské. Můžete si u nás dát také paraguayské maté, lapacho a rooibos nepřekonatelné chuti. Uvaříme Vám ovocné čaje, typické pro roční období či zázvorový čaj pro chladné dny i noci.

Připraven je pro Vás velký výběr bylinkových čajů a odvarů, které výtečně chutnají a navíc podporují léčbu zdravotních obtíží. V případě, že si z připravených bylinných směsí nevyberete, máme k dispozici nepřeberné množství bylin pro Vaše domácí míchání.

Pokud patříte mezi milovníky kávy, jistě si vyberete i z naší nabídky. Máme pro Vás kávu 100% arabiku a to klasickou i aromatizovanou.

Rovněž zde můžete ochutnat nejrůznější druhy destilátů, vínko, veselé čaje s alkoholem, alkoholické i nealkoholické drinky a zdravé nápoje.

K mlsání Vám nabízíme ořechy a oříšky, buď přírodní nebo pražené a solené či obalované v čokoládě. Také si u nás velmi pochutnáte na sušeném ovoci v přírodní formě nebo máčené v jogurtu a v čokoládě.

Vaše chutě jistě uspokojí naše čerstvě upečené, sladké či slané dobroty, nebo zvláště vybrané oplatky, slané tyčinky a chipsy.
S láskou připravené obložené chleby s pravými olomouckými tvarůžky a tousty se sýrem či šunkou Vám dodají energii, radost a chuť do života.

Čaje, bylinky, kávu, sušené plody a oříšky si můžete odnést i s sebou domů.

Náš sortiment Vám jistě pomůže vybrat nejen dobrý čaj z nepřeberného množství naší nabídky, ale také Vás obohatí o informace a o poznání v různých směrech chutí a vůní a dalšího (ne)poznaného.

sortiment

aktualizováno: 01.06.2021 18:09:48