ČAJOVNA POD POKLIČKOU

Povídání články

Článek povídání (10.4.2015) "proč komunikovat"

 

Jak jsem slíbila, tak taky plním (ach jo to byl zase nápad „prý článek budu vždy psát“ :-)
Dívám se na hodinky je 20:56hod. a před necelou hodinou skončilo první Povídání na téma „Proč komunikovat“. Sešlo se nás v počtu celkem a to dohromady 6 lidiček, dva muži a čtyři ženy. Byla jsem ráda, že přišel alespoň někdo „ufff“ :-)
 
NE, NE, NE, tak to není, jen Vás zkouším :-), žádné „ufff“, ale „JUPÍ“!
Dnes jsem měla tu možnost seznámit se s novými lidičkami a prožít super strávené dvě hodinky času povídáním na téma „prostě o všem co nás napadlo„.
 
Když tady tak sedím u PC a přemýšlím, co napsat, jakým stylem, usmívám se, protože na tomto povídání jsem si hlavně já sama uvědomila jednu věc „jak je lehké kritizovat a potom si to prožít na vlastní kůži“.
Cyklus Povídání, jsem zrealizovala na základě mé negativní zkušenosti z návštěv na různých přednáškách. Vždy jsem z přednášek odcházela otrávená, že se mnou přednášející nechtěl více diskutovat a více rozebírat mé dotazy. Říkala jsem si, že prostě to je tak netaktní přístup.
 
Dnes jsem si zkusila, že se těžko člověk vyrovnává s předáním slova někomu jinému. Nakonec jsem to statečně ustála a rozjela se úžasná debata prostě o všem možném :-)
Bylo úžasné, když jsem po hodině povídání seděla na pohodlné pohovce, v ruce držela hrneček s výborným čajíčkem a poslouchala, jak se přítomní sami baví, jak si navzájem vypráví s nadšením své příběhy a jak se všichni smějeme a já jsem v pozici posluchačky.
Úžasná atmosféra!
Rozhodla jsem se, že více o tomto Povídání psát nebudu, protože bylo první a mělo svoje jedinečné kouzlo, které se nedá slovy popsat.
Tímto bych ráda poděkovala, všem co se zúčastnili, dále bych chtěla poděkovat provozovateli prostor čajovny za podporu umožnění uskutečnit toto Povídání v příjemném prostředí této čajovny.
 
Těším se na další Povídání, které bude na téma „MIMINKA“.
Těším se na znovusetkání s účastníky prvního Povídání, ale nejen s nimi, ale i s dalšími zájemci.
Takže naviděnou a na napsanou :-) v měsíci květnu.
 
Mirka

aktualizováno: 01.06.2021 18:09:48