ČAJOVNA POD POKLIČKOU

Ovocné čaje

 
Ovocné sypané čaje jsou studnicí plnou svěžesti a vitamínů. Ačkoliv ovocné čaje nejsou v pravém slova smyslu skutečnými čaji (nevyrábějí se z čajovníku), našli si pro svoji neodolatelnou chuť své pevné místo v naší nabídce a jsou velmi oblíbené. Vedle černých čajů jsou v západním světě nejvíce konzumovanými čaji vůbec. Sypané ovocné směsi zalité horkou vodou mají velice výraznou lahodnou chuť, kterou si oblíbí všichni milovníci sladších nápojů.
Krvavý pomeranč
Složení: pomerančová kůra, jablko, květy ibišku, šípek, třapatka, aroma. Osvěžující, nakyslá, pikantní chuť i vůně pomerančové kůry a květu ibišku súdánského se doplňuje s medovými doteky šípku a echinacei.
Babiččin ovocný košík
Složení: ibišek, bezinka, aronie, rozinky, jablko, červená řepa, ostružina, hruška, jahoda, malina, list ostružiny, aroma. Oblíbený ovocný čaj plný svěžích laskomin z babiččiny kouzelné zahrádky. Výborná ovocná vůně a svěže sladce trpká chuť.
Pohoda - čaj proti stárnutí
Složení: jablko, ananas, mango, papaya, citronová tráva, máta, ibišek, aroma. Ovocný čaj osvěžující, mírně nakyslé, příjemné chuti a vůně. Obsažené ingredience podporují přirozenou obranyschopnost organismu a normální činnost oběhové soustavy, jsou přírodními antioxidanty.
Caipirinha
Složení: jablko, pomerančová a citronová kůra, aroma. Neobsahuje ibišek. Tento čaj je pojmenován podle brazilského národní koktejlu složeného z Cachaçy, třtinového cukru a limety. Jméno Caipirinha vychází z portugalského slova Caipira, kterým se odkazuje na někoho z venkova, doslova venkovan nebo křupan. Tento čaj je ovšem určen znalcům a čajovým gurmetům pro svou velmi osvěžující chuť.

ovocný čaj

aktualizováno: 01.06.2021 18:09:48