ČAJOVNA POD POKLIČKOU

Keramika

Radomíra Kubáníková

RADOMÍRA KUBÁNÍKOVÁ  Keramická tvorba - originalita ruční práce
 
PROSTORY ČAJOVNY POD POKLIČKOU POSKYTUJÍ MÍSTO PRO VÝSTAVNÍ A PRODEJNÍ PREZENTACI UMĚLECKÉ TVORBY RADOMÍRY KUBÁNÍKOVÉ               

Ruční umělecká práce s hlínou vyjadřuje její osobitý přístup k tvorbě, jehož základ vychází z hluboké úcty k přírodnímu materiálu. Výsledná práce ztvárňuje kreativní potenciál, fantazii a manuální zručnost, je tedy zárukou originality a osobitosti.
 
Pro tvůrčí práci používá několik druhů keramické hlíny a různé tvůrčí postupy k vytvoření jedinečných keramických děl. Ruční tvorba zpracování keramické hlíny spolu s její modelací umožňuje vytváření krásných keramických předmětů, které následně jsou ještě barveny a glazovány zevnitř
Hotové výrobky se dále dekorují různými technikami např. engobou, leštěním, vyrýváním, vyškrabáváním do engoby, otiskováním různých struktur na povrch výrobku při jeho výrobě ve fázi kdy je jeho povrch měkký, metalfrity a jiné.

Originální keramické předměty Vám nabízejí možnost mít, ve svém interiéru domova nebo ve svém pracovním prostředí, jedinečnost, která je v každém uměleckém předmětu.

Využití těchto produktů je velmi mnohostranné a to od běžného denního použití, přes propagační předměty určené firmám a možnosti vybavení interiérů po využití jako dárku pro kohokoliv z Vašeho okolí, kterému tímto přinesete potěšení v každodenním shonu naší současné doby.

Radomíra Kubániková působí také na umělecké škole, kde má výuku výtvarného oboru.

FOTOGALERIE PRODEJNÍ KERAMICKÉ TVORBY      ... zde naleznete detailní fotografie prodejních keramických předmětů, které jsou k zakoupení v Čajovně pod pokličkou.

hrnek hrnek hrnek s talířkem

konvice

 

Přijďte se podívat za námi do čajovny na unikátní keramickou tvorbu. Kdo ví, možná u nás nakoupíte originální dárky třeba už na Vánoce :)
Keranika Keramika

 


aktualizováno: 01.06.2021 18:09:48